Epic Swords 2

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2.5.1
Eklenme: Haziran 19th, 2014
Dil: English
Boyut: 46M
Üretici: LootWorks
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
8.065 views

Android için Dövüş Oyunu

EpicSwords oyununda şan ve şerefinizi yaymak uğruna savaşın! Kılıç savaşlarını dokunmatik hareketler ile kontrol edin. Edindiğiniz hazine, iksir ve yeni sihirli kılıçlar ile tarih öncesinden gelen tehdidi durdurmaya çalışın. Arkadaşlarınızla takım kurarak daha ileri seviye savaşları kazanın. Mükemmel grafikler ile tablet veya akıllı telefonunuzda kılıç savaşı yapmanın tadını çıkarın.

Üstelik tüm haritalar ücretsiz

EpicSwords üzerinde rakibinizin kılıç darbelerinden ne kadar kaçabildiğinizi ortaya koyarak yeteneklerinizi test edin. Mücadele esnasında fantastik hareketler ile düşmanınızı kılıçtan geçirmek için tüm hünerlerinizi ortaya koyun.

Yeni gelişmiş multiplayer desteği ile 3 veya daha fazla kişi ile takım oluşturarak mücadelenizi üst düzeye taşıyın. Yeni 6 üst düzey silah ile en zor düşmanlarınıza karşı koyun. BoneBitr ile iskeletleri, Gargesis ile Gargoyles ve diğer dört özel kılıç ile daha zor düşmanlarınızı alt edin.

Oyundaki başarımlar ile oyundaki sürekliliği en iyi noktaya taşıyın. Power Attack ile enerjinizi sonuna kadar depolayarak kılıç darbenizin etkisini 2 katına ve engellenemeyecek duruma getirin.

Perfect Block ile düşmanınızın ataklarından kendinizi savunun. Doğru zamanda doğru hamleyi yaparak en iyi şekilde mücadeleye odaklandığınızı ortaya koyun.

Küçük bir ipucu: Spectralrakiplaeriniz karşısında powerattack kullanmayın ve kılıç değiştirmeyin.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar