En İyi Android Oyunları

En iyi Android Oyunları

Androidoyunlar.Net olarak incelediğimiz oyunların arasından en iyileri seçerek bu başlık altında toplamayı hedefliyoruz. Google Play Store hergün yeni oyunlar yayınlanmakta çok fazla içerik olduğundan dolayı bazı kaliteli Android oyunları keşfetmeden kaybolmakta biz ise bu kaliteli yapımları araştırıp sitemizin takipçilerine sunmayı hedeflemekteyiz.

Aşağıdaki seçtiğimiz Android oyunları farklı kategorilerde belirleyerek zengin bir içerik oluşturmaya çalışacağız hızlı bir şekilde gelişen oyun piyasasındaki en kaliteli oyunları bu sayfa altında sürekli güncel tutarak yayınlamaya çalışacağız.

1.Frontline Commando 2

Başarılı oyun üreticilerinden Glu firmasının en iyi oyunlarından Frontline Commando 2 oyununda seçkin bir savaş birliğinin üyesi olarak terörist gruplara karşı savaşıyorsunuz. Yüksek çözünürlüklü grafiklerle hazırlanmış oyunda aksiyonu sonuna kadar hissediyorsunuz. 2014 yılında çıkmış en iyi Aksiyon oyunları başında gelmekte.

Frontline Commando 2 İndir

Ekran Görüntüleri;

 

2.Grabatron

Aç köpek balığı Hungry Shark yapımcılarını en yeni oyunu olan Grabatron oyununda ufo kontrol ediyorsunuz belirlenen insanları ufodan uzanan kanca ile uzay gemisene çekip puan topladığınız son dönemlerin en popüler Android oyunu.

Grabatron İndir

3.Asphalt 8: Airborne

Mobil platformun en iyi araba yarış oyunu arasında olan Asphalt serisinin en son oyunu en iyi Android oyunları sıralamamızda ikinci sırada yer almakta gerek grafik kalitesi gerek zengin araç seçeneği oynayanlara gerçekçi yarış deneyimi yaşatmakta. Ücretsiz olarak oynayabildiğiniz oyunda bazı araçları kullanabilmek için para ödemeniz gerekiyor.

Asphalt 8: Airborne İndir

 Ekran Görüntüleri;

 

4.Smash Hit

Yayınlandığı tarihten itibaren hızlı bir yükseliş gösteren  Smash Hit oyunu sıradışı oyun tarzıyla Android oyunları arasında kısa bir sürede 10 milyon barajını geçmiş görünüyor. Grafik kalitesi için kusursuz diyebilir elinizdeki demir bilyeleri karşınıza çıkan camlara atarak vurmaya çalıştığınız oyunda başarılı fizik motoru yüksek erçekçilik sunmakta.

Smash Hit İndir

Ekran Görüntüleri;

 

5.Swordigo

Renkli kaliteli grafikleriyle Android platform oyunlarının en yenilerinden olan Swordigo zengin oyun içeriği ve geniş haritasıyla oyunculardan tam puan almayı başarıyor. Henüz Android Market in keşfedilmeyen başarılı platform oyunlarından bağımlılık yaratıyor.

 Swordigo İndir 

Ekran Görüntüleri;


 

6.Kochadaiiyaan:Kingdom Run

Hint animasyon filmi olan Kochadaiiyaan resmi oyunu oyunu Kingdom Run 2014 yılının başarılı Android oyunları arasında yerini alıyor grafik kalitesi olarak başarılı oyunda rol yapma oyunları arasında kısa sürede üst sıraları zorlamayı başardı. Ok ustası bir kahramanı yönettiğiniz oyunda koşu halindesiniz sizi durdurmak isteyen kraliyet askerlerinizi ok ile vurarak saf dışı bırakıp tuzaklardan ve hendeklerden zıplayıp kurtulmaya çalışıyorsunuz.

Kochadaiiyaan:Kingdom Run İndir

Ekran Görüntüleri;

 

7.Rivals at War: Firefight

Grafik kalitesi zengin silah ve mühimmat içeriğiyle bir savaş oyunundan beklenen her şeyi bünyesinde bulunduran 2014 yapımı Rivals at War oyununu en iyiler listesinde uzun süre kalacağına inanıyorum. Çevrimiçi dünyanın farklı bölgelerinden bağlanan oyuncularla gerçekçi savaş deneyimi yaşayacağınız oyunu ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz.

Rivals at War: Firefight İndir

Ekran Görüntüleri;

8. 2048 Number Puzzle Game

Fenomen haline gelene bulmaca oyunu Android platformunun en iyi oyunları arasında olmayı hak etmekte bağımlılık yapan oyun yapısıyla size verilen kutulardaki sayıları eşitleyerek 2048 sayısını oluşturmaya çalışıyorsunuz tamamen ücretsiz Android oyunudur.

2048 Number Puzzle Game İndir

Ekran Görüntüleri;