Empire:Rome Rising

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.05
Eklenme: Haziran 7th, 2014
Dil: English
Boyut: 39M
Üretici: Mountain Lion
Platform: 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
11.255 views

Android için Klan Oyunu

Empire: Rome Rising oyunu ile başlangıçta şehir devleti olan medeniyetinizibir imparatorluğa çevirin.

Rome imparatorluğunun doğuşuna stratejiniz, diplomasiniz ve cesaretiniz ile şekil verin. Tüm dünyaya hakim olacak bir imparatorluğu kurmaya hazır mısınız?

Binalarınızı yükseltin ve savunmanızı güçlendirin. Çağınızın en iyi şehrini kurarak dünyayı ele geçirmek yolundaki en büyük adımınızı atın. Dev ordular ile rakiplerinize karşı koyun. 20 farklı birim türü ile ordunuzun özelliklerini ve becerilerini kontrol edin.

Kahramanınızı eğitin ve becerilerini iyileştirin. Elmas ve özel nesnelerle özel silah ve becerileri kullanın. Diplomasiyi kullanarak dostluklar kurun ve savaşlarda üstün taraf çıkma yönünde adımlar atın.

Bilimsel ve teknolojik araştırmalar ile uygarlığınızı geliştirin. Kaynakları toplayarak ve ticaret yaparak gücünüzü arttırın.

Yeteneklerinizi ve taktiklerinizi geliştirerek ordunuzun rakipleriniz karşısında güçlü olmasını sağlayın. Yeni yerler fethederek sınırlarınızı geliştirin. Diğer oyuncularla sohbet edin ve koordine ataklar geliştirin. Savaşlarınızı gerçek zamanlı olarak haritada takip edin.

Antik Roma dönemini konu alan Android Klan oyununu sitemiz üzerinden Apk olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar