Dungeon Ascendance Roguelike

Apk indir
Lisans / Fiyat: 3,29 $
Sürüm: 2.1
Eklenme: Ocak 3rd, 2014
Dil: English
Boyut: 16M
Üretici: Seramy Games
Platform: 2.1 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1.606 views

Android için RPG Oyunu

Android RPG oyunları, oyun dünyasında tamamen farklı bir kategori olarak bilinir ve takip eden özel bir kitleye sahiptir. Bu oyunlarda macera ve heyecan hat safa da olur.

Genelde bilgisayar ortamı için çıkarılan RPG oyunları gelişen teknoloji ile birlikte mobil oyun dünyasına da girmeye başladı. Akıllı telefonların icadı, yüksek grafik kalitesi desteklemeleri gibi özellikler sayesinde birçok RPG oyun mobil cihazlarda yerini aldı. Böylece RPG oyun tutkunları istedikleri yerde bu keyfi yaşayabilir hale geldi. Bizde bu yazımızda size ilginç ve heyecanlı bir RPG oyunundan bahsedeceğiz.

Seramy Games firması tarafından geliştirilen Dungeon Ascendance Roguelike oyunu harika grafikleri ve sürükleyici kurgusu ile size büyük bir eğlencenin kapılarını açıyor. Bu oyunun dünyasına girdikten sonra içerisinden çıkamayacaksınız.  Uzun bir süre oynasanız dahi sizi sıkmayacak konusu, eğlenceli grafik ve karakter tasarımları ile birleşince sizi saatler geçse de kendisine odaklayacak bir hale getiriyor. Bağımlısı olabileceğiniz oyun inanılmaz saldırı skileri daha da heyecanlı hal alıyor. Ayrıca oynadıkça ve daha çok düşmanı yok ettikçe daha fazla güçleniyor bunun sonucunda da yeni güçler kazanıyorsunuz.

Mutlaka oynamanızı önerdiğimiz bu harika ve sürükleyici Android RPG macera oyununu Google Play Store veya sitemiz üzerinden APK olara ücretsiz indirip hemen heyecan dolu dakikalar geçirmeye başlayabilirsiniz

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar