Drift Mania Championship 2

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.23
Eklenme: Nisan 4th, 2014
Dil: English
Boyut: 246M
Üretici: Ratrod Studio Inc.
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
10.176 views

Android için Drift Yarış Oyunu

Yarış kategorisinden Drift severler için özel geliştirilen Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda rahatlıkla oynayabileceğiniz direksiyon başına geçerek heyecanla drift yapabileceğiniz kaliteli bir oyunla karşınızdayız.

Drift Mania Championship 2 ile Dünya genelinde drift konusunda deneyimli insanlarla birlikte yarışma imkanı yakalayabilirsiniz. Oyunun en iyiler listeside mevcut olduğundan listeye adınızı yazdırmak için tek yapmanız gereken şey Drift Mania Championship 2 indirip direksiyon başına geçmektir.

Oyun hem görsel anlamdaki kalitesi hem işleyiş, hız ve özellikler bakımından gelişmiş olması sebebiyle sizde bağımlılık yaratabilir. Drift Mania 2 Android oyununu dilerseniz tek başınıza dilerseniz online arkadaşlarınızla karşılıklı oynayarak drift puanlarınızı yükseltebilirsiniz.

Grafiklerinin mobil cihazlara özel olarak geliştirilip servis edildiği bu oyunda 3 boyutlu grafikler ve özel ses efektleri kullanılmış.

Drift yapmak istediğiniz araç marka ve modelleri dahil aracınız için bol çeşitli gövde kitleri, özel jant ve renkli camlar, spoiler seçenekleri gibi birçok özelleştirmeyide kolaylıkla oyun kullanıcı panelinizden yapabilirsiniz.

Milyonlarca oyuncusuyla kendini fark ettiren ve drift yarış oyunları dalında aldığı ödüllerle kendinden söz ettiren Drift Mania 2 oyununda kariyer modu, 15 adet drift yarışı, 50 ayrı performans yükseltme seçeneklerinin yanısıra turnuva özelliğide mevcuttur.

Sizde hem bilgisayara karşı hemde diğer arkadaşlarınıza karşı drift yaparak bu heyecana ortak olabilirsiniz. Bunun için oyunu yüklemeniz yeterlidir. Başlangıç paketi olarak yaklaşık 250 mb download yapar fakat oyunu ilk açtığınızda bazı gerekli güncellemelere ihtiyaç duyabilir.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar