Doctor Who: Legacy

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.2.2
Eklenme: Ocak 1st, 2014
Dil: English
Boyut: 80M
Üretici: Tiny Rebel Games
Platform: 4.0 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1.036 views

Android için Puzzle Oyunu

Popüler bir fantastik TV dizisi olan Doctor Who 50. Yılına özel olarak Tiny Rebel Games puzzle tarzında bir oyun çıkardı. Mobil platformlar için çıkan bu oyun ile sevilen dizi oyunu ile de her yerde eğlence sunmaya devam ediyor.

Doctor Who: Legacy dizinin tüm karakterlerin yer aldığı gibi birde tüm atmosferlerini içerek harika bir oyun hazırlayan mobil geliştirici, dizi severler için oldukça nostaljik ve eğlendirici bir ürün ortaya çıkarmış. Ancak oyundan aksiyon beklentiniz varsa sizi üzecek bir haberimiz var çünkü oyun aslında bir puzzle. Hareket edip düşmanlarla karşılaşabileceğiz bir oyun yerine aynı dizi karakterlerini bulmanız gereken bir hafıza oyunu olduğunu bilerek indirirseniz zevk alacağınıza kesinlikle eminiz. Çünkü karakterler oldukça iyi tasarlanmış olup grafikleri ile sizi büyüleyecek.

Konusu eski bir düşmanın zamanda yolculuk yaparak tekrardan savaş başlatması olan puzzle bu yapısı ile aynı tür oyunlar içerisinden sıyrılıyor. Aynı renkte bulunan topları birleştirerek düşmanı vuruyorsunuz. Unutmayın ki ne kadar çok top bir araya getirirseniz silahınızın gücü o kadar fazla olur. Bu unsuru dikkate alıp topları birleştirin.

Sürekli olarak yeni sezon ve karakterlerin girdiği böylece belli bir süreden sonra sıkılma olasılığını yok ederek her zaman eğlence sunuyor. Özellikle dizi hayranlarının oynamasını önerdiğimiz oyunu Android Market üzerinden  veya sitemiz üzerinden APK olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar