Clean Master

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: Cihaza göre değişir
Eklenme: Nisan 11th, 2014
Dil: English
Boyut: Cihaza göre değişir
Üretici: KS Mobile
Platform: Cihaza göre değişir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
12.920 views

Android için Verimlilik Uygulaması

Clean Master, Android tablet ve akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz içerisinde yararlı birçok aracı bulunduran başarılı Android uygulaması.

Android mobil işletim sistemini kullanan tüm cihazlarda bulunması gereken en yararlı uygulamaların başında gelmekte Clean Master. 100 milyondan fazla kullanıcı tarafından güvenilerek kullanılan Clean Master Android güvenlik uygulaması olarak öne çıkmakta.

Tek tıkla Android cihazınızın arka planında açık kalan ve Ram meşgul eden uygulamaların tamamını kapatabilirsiniz. Play Store üzerinde indirdiğiniz tüm oyunların ve uygulamaların güvenli olduklarını Clean Master tarafından öğrenebilirsiniz. Whatsapp, Facebook, Twitter gibi uygulamaların bırakmış oldukları kalıntı dosyaları tek tıkla temizleyebilir cihazınızın hafızasını daha verimli kullanabilirsiniz.

Hayatımızı kolaylaştıran en önemli teknolojik aletleri daha fazla verim alabilmek için 3 taraf yazılımlara ihtiyarç duyuyoruz Android mobil işletim sistemi kullanan cihazları daha verimli kullanmak için ücretsiz hizmet veren Clean Master uygulamasını Apk olarak sitemiz üzerinden indirip kullanamaya başlayabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar