Choplifter HD

Apk indir
Lisans / Fiyat: 2,2 TL
Sürüm: 1.4.3
Eklenme: Mayıs 20th, 2014
Dil: English
Boyut: 682M
Üretici: inXile entertainment
Platform: 4.0 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4.850 views

Android için Savaş Helikopter Oyunu

Choplifter HD, savaş alanında helikopter kullandığınız başarılı simülasyon oyunu. Android için oldukça az sayıda helikopter oyunu olduğunu göz önüne alındığınıza, grafik kalitesi ve oynanabilirligiyle Choplifter HD övgüyü hak ediyor.

Oyun oynamak için, tablet veya telefonunuzda  bazı özellikler gerekiyor. Bunlar en az 1 gb ram, 1 ghz ve üzeri çift çekirdekli işlemci ve nesil GPU. Yani grafik kartı. Özellikle grafik kartınızın, Adreno 225, Tegra 3, SGX 540 veya Mali 400-MP veya daha yeni model olması öneriliyor. Kullandığınız android cihazın, üretici internet sayfasına girerek özellikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oyun konusu ise şöyle; savaş pilotu olarak aynı zamanda, kurtarma harekatlarında yer alıyorsunuz. Silahlı helikopteriniz ile güvenli bölge oluşturarak, insanları bulundukları yerden hedef bölgeye taşıyorsunuz. Choplifter HD Android oyununda, 30 farklı görev ile farklı bölgelerde pilotluk yapabilir ve savaşlara katılabilirsiniz.

Ayrıca bazı fantastik konularda oyuna dahil edilmiş. Örneğin, zombi istilasına uğramış bir bölgede kurtarma operasyonu yapmanız gibi. Oyun içerisinde 6 farklı helikopterle, gece ve gündüz operasyonları, farklı kıtalarda gerçekleşen farklı görevlere katılıyorsunuz.

Android savaş helikopter oyunu olan Choplifter HD Google Play Store üzerinden 1$ karşılığında indirebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

“Choplifter HD” için 1 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar