Chicken Invaders 3

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.10ggl
Eklenme: Nisan 6th, 2014
Dil: English
Boyut: 18M
Üretici: Betacom (UK) S.A.
Platform: 2.3.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4.003 views

Android için Tavuk Vurma Atari Oyunu

Chicken Invaders 3 Windows sürümlerinde oldukça popüler bir oyundur. Oyunun mobil versiyonu Android işletim sistemli telefon ve tablerde kullanılmak üzere geliştirilmiş ve ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.

Eskiden televizyona bağlanan klasik atari oyunlarından biri olan space invaders oyununun biraz daha gelişmiş ve farklılaştırılmış versiyonudur. Chicken Invaders 3 insanlardan intikam almak isteyen tavukların hikayesini ele alıyor.

Mizahi bir tabirle açıklayacak olursak insanoğlunun günümüze kadar tavuklara her türlü işkenceyi yaptıklarını düşünürsek tavuklar artık baş kaldırıyor ve intikam vakti geldi çattı. Bildiğimiz tavuklar ve uzaylı tavuklar birlikte iş birliği yapıyorlar.

Uzaylı tavuklar güneş sistemini istila etme hedeflerine ulaşabilmek için Dünya tavuklarını kullanıyorlar. Kısacası anlayacağınız Dünya’yı kurtarmak insanoğlu olarak yine bize düştü ve iş başındayız.

Chicken Invaders 3 Android oyununda kontrol mekanizması oldukça basit olmakla birlikte amaç ise uzay geminizle ilerlediğiniz uzayda yolunuza çıkan tüm tavuklara keskin bir şekilde nişan alıp ateş etmek. Oyunda kullanılabilecek farklı silahlarda bulunmaktadır. Ayrıca tavukları yok ettikçe size verilen bonus haklar sayesinde sahip olduğunuz silahların gücüne güç katabilirsiniz.

Klasik oyun severler için oldukça iyi bir tercih olabilecek Chicken Invaders 3 oyununu oynayabilmek için tek yapmanız gereken şey yüklemektir.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar