Carumba! The Ultimate Car Race

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 3
Eklenme: Ocak 2nd, 2014
Dil: English
Boyut: 48M
Üretici: Game Plan8 LLC
Platform: 2.3.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
5.408 views

Android 3D Araba Yarış Oyunu

Hızlı aksiyon dolu Android yarış oyunu!

Oldukça uzun ve garip bir isme sahip olan Carumba The Ultimate Car Race oyunu size Android mobil cihazlarında çok farklı ve eğlenceli bir yarış sunacak. Bu harika yarış oyunu ile araba oyunları dünyasında bir farklılık sizi bekliyor olacak.

Mobil oyun dünyasının en hareketli ve tercih edilen kategorisi olan araba yarış oyunları dünyasında çok fazla oyun olsa da birçoğu birbirine benzer veya oldukça basit yapıdalar. Ancak bu oyun rakiplerini geride bırakan farklılıklar sunmakta. Amacı diğer yarışlardaki gibi rakipleri geçip birinci olmak olsa da grafikleri ve sesleri ve gelişmiş sistemleri ile çok daha farklı bir yapıda. Birbirinden farklı ve güçlü arabalardan bir tanesini seçip yarışlara katılıyor ve puan ile para kazanıyorsunuz. Daha sonra kazandığınız paraları düzgünce harcayarak aracınızı geliştirip yeni yarışlara katılıyorsunuz. Bunun için paranızı tasarruflu harcayıp doğru kararlar vermelisiniz. Aracınızı en güçlü yapacak parçaları tercih etmeniz lazım. Ne kadar çok yarışır ve derece elde ederseniz kazandığınız parada o kadar artıp o kadar kaliteli parçalar alıp daha güçlü araca sahip olacaksınız.

Carumba The Ultimate Car Race oyununu Android tablet ve telefonlarınıza Android Market ve sitemiz üzerinden APK olarak indirebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar