Camelot’un Kahramanlarını

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: Cihaza göre değişir
Eklenme: Ekim 7th, 2013
Dil: English
Boyut: Cihaza göre değişir
Üretici: Kabam
Platform: 2.3.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4.476 views

Android RPG Savaş Kart Oyunu

Camelot’u Kara Şövalyeden geri al. Seni Ejderhalar ve Ortaçağa ait efsanevi yaratıkların içinde yer aldığı, binlerce oyuncunun oynadığı bu RPG çoklu oyunculu Savaş Kart Oyununa katılmaya davet ediyoruz!

Kara Şövalye ve hayata kalan savaşçıları Camelot’u ele geçirdiler. Kral Arthur ve Merlin İngiltere’nin tümüne bir kahramanın yetiştirilmesi için çağrıda bulundular. Acaba bu kahraman sen mi olacaksın?

Görevin hayata kalmak için savaşmak ve topraklarını geri kazanmak için yüzlerce güçlü kahramanı bir araya getirmek, onları geliştirmek ve iyileştirmek. Her kahraman kendisine has yetenek ve gücü gösteren bir kart ile temsil edilmektedir. En özgün yetenekleri ortaya çıkarmak için en nadir kartları kullanıma aç. Ekipler kurarak, savaş için özgün pasif veya aktif strateji kombinasyonlarını ve yeteneklerini bir araya getir. Arthur’un topraklarında ilerle canlı PvP Arena üzerinden Camelot’u geri almak için dünyanın dört köşesinde bulunan binlerce oyuncu ile rekabet et!

►ÖZGÜN EKİP BAZINDA SALDIRILAR
– Artur’un 5 İngiliz şehri ve 40 aşama için bir çalışma sistemi izle
-Stratejik olarak üç ekip oluşturarak aynı anda hem Şeytanlara hem de Ejderhalara karşı savaş.
– Her ekip özgün kombinasyonlar geliştirir ve beceriler ortay koyar. Senin ordunun Camelot Bölgesi içinde yer alan en kuvvetli ordu olması gerekiyor!

►ORDUNU VE KAHRAMANLARINI YETİŞTİR.
-Her Kahramanın yeteneklerini iyileştir ve onları güçlü ve dudak uçurtan kart haline getir
– En nadir kartları keşfederek en özgün ve içsel yetenekleri ortaya çıkart

►BATTLES IN CAMELOT’UN ARENASINDA PvP SAVAŞLARI
– Elinde tuttuğun destenin gücünü Camelot Arena’da dünyanın dört bir yanından PvP Savaş etkinliklerine katılan oyunculara göster. Sadece en yüce zaferleri kazananlar ödülleri ve oyun arkadaşlarının hayranlığını kazanacak.

►CANLI SOHBETLERLE STRATEJİLERİNİ OLUŞTUR.
– Dost Şövalye ve Druid’lardan oluşan topluluğa canlı sohbet ile katılarak Kutsal Grail’i bul!

►Hikaye
Kral Arthur uzun bir süredir İngiltere’nin saygıdeğer şampiyonu olarak görülmüş ve adil ve huzur içinde bir hayat, refah ve barış sunmuştur. Şövalyeler ve Druidlar ve benzerleri kendi aralarında dinginliği yakalamışlar. Arthur’a duyulan hayranlığı herkesten kıskanan şeytan Kraliçe Morgana Kralın koruduğu her şeyi ortadan kaldırmak için harekete geçmiştir. Kutsal Emanetin keşfinden sonra Morgana ve Kara Şövalye İngiltere’yi işgal etti ve önleri çıkan tüm canları almaya başladılar.

Büyük Merlin İngiltere’nin tek umudu olan ve Kutsal Grail’in izini arayan bir kahramandan bahsetmekte. İngiltere’nin gene eski haline kavuşabilmesi için ordunun tekrar görev başına çağrılması lazım. Kral Arthur tüm Şövalyeleri Druid taraftarlarını bir kahramanın yetiştirilmesi için göreve çağırdı. Ancak İngiltere’nin intikamını kim alacak ve Kutsal Grail’i kim bulacak?

 

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar