Bus Parking 3D

Android Oyunlar > 3D Android Oyunları > Bus Parking 3D Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.5.3
Eklenme: Ocak 2nd, 2014
Dil: English
Boyut: 16M
Üretici: riv3r
Platform: 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
8.759 views

Android için 3D Otobüs Park Oyunu

Araba park etme sizin için sorun değilmi ? O zaman birde otobüs park etmeyi deneyin.

Klasik Android araba park etme oyunlarından sıkıldıysanız işte tam size göre bir oyun olan otobüs park etme ile karşınızdayız. Bu ilginç araba oyunu daha çok bir beceri oyunudur. Amaç isminden de anladığınız gibi koca otobüsleri size gösterilen yerlere uygun şekilde verilen sürede park etmeniz gerekmektedir. Hiçbir yere çarpmadan en doğru kararları verip otobüsleri yerlerine yerleştireceksiniz.

Daha öce taksi park etme oyunları oynadıysanız mantığı çok daha çabuk kavrayacaksınızdır ancak bu oyunda büyük taşıt olduğundan biraz daha fazla zorluk yaşayacaksınız. Özellikle ileriki seviyelere geldiğinizde zorluk artacak ancak sizde kendinizi geliştirmiş ve biriktirdiğiniz paralar ile daha güçlü araçlar satın aldığınızdan bu konuda daha az sorun yaşayacaksınız.

Oynadıkça dikkatinizi daha fazla geliştirip el becerilerinizi artıracak oyun Riv3r yapımcısı tarafından geliştirilmiş olup harika görseler ile donatılmış. Oyunu Android Market veya sitemiz üzerinden APK olarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hemen aşağıdaki adresten bu sevilen oyuna sahip olmanız mümkün.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar