Burnin’ Rubber Crash n’ Burn

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0
Eklenme: Mayıs 4th, 2014
Dil: English
Boyut: 40M
Üretici: Xform Games
Platform: 4.0 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
10.583 views

Android için Silahlı Yarış Oyunu

Oyun dünyasının yeni fenomenlerinden Burnin’ Rubber  serisi, Burnin’ Rubber Crash n’ Burn isimli oyunuyla birden çok platformda yer almakta. Android oyunu olarak da gelen serinin son oyununda, baştan aşağı silahlı donanıma sahip bir araca sahipsiniz.

Dünyanın en patlayıcı içerikli oyunu diyebileceğimiz oyun, Android ortamının da tozunu attırıyor. Otobanlarda, şehir içerisinde, aracınız ile dilediğinizi yapın. İster her yere kurşun yağdırın ve parçalayın, isterseniz akrobasi isterseniz drift yapın. Burnin rubber birden fazla oyun türünün karışımında ortaya çıkan bir kokteyl gibi.

Şehir içi trafiğinde, saatte 200 kilometre hızla seyrederken, ateş açmak çok eğlenceli. Yolda, bir çok para ve nesne alman için bekliyor. Paraları toplayarak, yeni bir araç alıp modifiye edebilirsin. Bu modifiyiler arasında, aracına zırh kaplamak, motor ve nitro gücünü yükseltmek yer alıyor. Bunun dışında, silah sistemlerini de geliştirebilirsin. Alev makinası, lazer silahı, makinalı tüfek bunlardan bazıları.

Oyunun Özellikleri;

  • GT tarzında yüksek güçte araçlar.
  • Şehir içinde yüksek hızlara çıkma imkanı
  • Muhteşem 3D grafikler
  • Süpriz ödüller
  • Ücretsiz ve daha fazlası

Hem yarış heyecanı yaşadığınız hemde araçlarınızın üzerindeki silahları kullanarak aksiyonu yaşadığınız başarılı Android yarış oyunu Burnin’ Rubber Crash n’ Burn Apk olarak sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar