Bridge ME

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.1.0
Eklenme: Nisan 5th, 2014
Dil: English
Boyut: 17M
Üretici: Snagon Studio
Platform: 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3.290 views

Android için Köprü Yapma Oyunu

Bridge me isimli oyunu ile Android platformlu cihazlarınızda köprü inşa ederek eğleneceğiniz bulmaca tarzında yeteneğe dayalı bir oyundur. Bridge me oyununda basit grafikler kullanılmış. Oyundaki amaç, sevimli kahramanımız Me’nin evine ulaşabilmesinde yardımcı olmaktır. Me‘yi evine ulaştırabilmeniz için köprüler oluşturmanız gerekiyor.

Oyun 62 farklı bölümden oluşmaktadır. Bölüm seviyeleri yükseldikçe doğal olarak zorluk seviyesi de git gide artmaktadır.

Oyun için küçük bir tavsiyede bulunalım. Köprüleri oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz blokların uzunluğu ulaştırabilmek tahmin etme açısından oldukça önemlidir. Doğru karar vererek hareket etmelisiniz. Aksi halde uzun köprü blokları oluşturarak hatalı bir adım atmış olursunuz. Eğer köprü bloğunu uzun tahmin ederseniz bu size – puan olarak yansıyor. Küçük tahmin etmeniz durumunda ise malesef köprüden aşağı düşerek bir can hakkını kaybetmiş oluyorsunuz.

Oyun sosyal medyayla entegreli şekilde çalıştığından oyun içerisindeki aktivitelerinizi Facebook’ta arkadaşlarınız için paylaşabilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınız ve sizin aldığınız puanları da karşılaştırma kolaylığı sağlanır.

Android Bulmaca oyunlarından keyif alanlar için önerebileceğimiz oyunların başında gelen Bridge me oyununu  Apk olarak sitemiz üzerinden ücretsiz indirmenizi öneririz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar