Bounty Hunter: Black Dawn

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.25.01
Eklenme: Mart 9th, 2014
Dil: English
Boyut: 265M
Üretici: Freyr Games
Platform: 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3.829 views

Android için Gelişmiş Fps Oyunu

Bounty Hunter: Black Dawn, Aksiyon dolu Android FPS oyunu!

Tek başınıza elinizdeki mühimmat ve silahlarla kelle avına çıkıyorsunuz 100 den fazla bölümde düşmanlarınızı avlama çalışıyorsun geniş haritalarda üstesinden gelinmesi zorlu görevleri online olarak dünyanın farklı bölgesinden bağlanan oyuncularla başarmaya çalışıyorsunuz.

Kendine özgü 4 farklı bayan karakterin olduğu oyunda hepsinin farklı bir geçmişi bulunmakta farklı oyun stilleri silahları becerileri yüzdeleriyle size uygun savaşçınızı seçmelisiniz. Geniş bir haritaya sahip oyunda uzun bir macera sizi bekliyor.

Bounty Hunter: Black Dawn oyununda kendi takiminizi kurup online olarak 4 ve 8 kişilik gruplar halinde güçlü silahlarla donatılmış rakiplerinizle mücadele edebiliyorsunuz. Bölüm sonlarındaki patronları yok etmek için takımınız stratejik bir öneme sahip oluyor bunu göz önünde bulundurarak güçlü bir takim oluşturmalısınız.

Kaliteli grafikleri, zengin içeriği ve online oyun modu ile FPS oyundaki tüm özellikleri kullanıcılarına sunan şuan için Ücretsiz olan Bounty Hunter: Black Dawn oyununu Apk olarak sitemiz üzerinden indirip Android tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar