Bombshells: Hell’s Belles

Android Oyunlar > Android Savaş Oyunları > Bombshells: Hell’s Belles Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2.0.0
Eklenme: Aralık 10th, 2013
Dil: English
Boyut: 564M
Üretici: Glu Mobile
Platform: 2.1 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2.929 views

Android için Savaş Uçağı Oyunu

Havada Aksiyon dolu bir savaş seni bekliyor.

Başarılı oyun yapımcısı GLU Mobile tasarladığı güzel oyunlardan biri olan Bombshells: Hell’s Belles yüksek çözünürlük grafik kalitesi ve seksi uçak pilotlarıyla oyunculardan tam not almayı başarıyor.

Alışa gelmiş erkek pilotların yerine oyun yapımcıları birbirinden güzel bayan pilotları tercih etmeleri diğer savaş uçak oyunlarından farklılık yaratmalarını neden olmuş bu ise oyunun oynanırlığına olumlu etkide olduğu inanıyorum. Hızlı ve tempolu geçen oyunda düşman birliklerinin uçakları yok etmek için havalanıp size verilen cephaneleri orantılı kullanarak savaştan galip gelmeniz gerekiyor.

200 den fazla uçaklar, toplar ve füze ramplarının bulunduğu oyunda gökyüzüne hakim olmak için herşey düşünülmüş multimedya oynama özelliğininde olduğu oyunda arkadaşlarınızla düello yapabilirsiniz.

Klasik Uçak savaşlarından sıkıldıysanız Android tablet ve telefonlarınızda hızlı tempolu aksiyon dolu Android savaş uçağı kullanma deneyimi yaşamak istiyorsanuz Bombshells: Hell’s Belles oyununu ücretsiz APK olarak indirip cihazınıza kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar