Boeing Flight Simulator 2014

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: Cihaza göre değişir
Eklenme: Nisan 1st, 2014
Dil: English
Boyut: Cihaza göre değişir
Üretici: Thetis Games
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
15.760 views

Android için Uçak Simülasyon Oyunu

Boeing Flight Simulator 2014, Android tablet ve telefonlar için geliştirilmiş en gelişmiş uçak Simülasyon oyunu.

Android Market in başarılı uçak simülasyon oyunlarına imza atan Thetis Games firmasının 2014 yılında çıkardığı en yeni oyunuyla kısa sürede en iyi oyunlar sıralamasında yerini aldı. Geçmiş oyun tecrübelerini kullanarak ortaya çıkan Boeing Flight Simulator oyunu oynayanlarda gerçekçi uçak kullanma hissi uyandırmakta. Oyunda Boing uçaklarının yanında çok fazla seçenek bulunmakta savaş uçaklarını daha kullanabiliyorsunuz.

Uçak tasarımları gerçeğe uygun yapılmış uçuş anında açık gökyüzü, fırtınalar, türbülans ve daha fazla  hava koşullarıyla karşılaşabiliyorsunuz. New York şehrinin semalarında gerçekçi bir uçuş deneyimi bekliyor. Oyunda nasıl bir pilot olacağını sen belirliyorsun seçenekler arasında yolcu uçağı pilotu, lancer pilotu, savaş pilotu v akrobasi pilotu olabiliyorsunuz.

16 farklı uçakda birini seçip 100 farklı görevi yerine getireceğiniz dünyaca ünlü havaalanlarından birinde görevleri yerine getirmeye çalışın. Sürekli kendini güncelleyen ve zengin oyun içeriğiyle dikkat çeken uçak simülasyon oyunu Boeing Flight Simulator 2014 Apk olarak sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

“Boeing Flight Simulator 2014” için 1 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar