Blood ‘n Guns

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.06
Eklenme: Nisan 8th, 2014
Dil: English
Boyut: 22M
Üretici: Instabuy Games
Platform: 3.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2.895 views

Android için Ateş Etme Oyunu

Android ateş etme oyunları kategorimize Blood N Guns ateş etme oyunu ile bir yenisini daha eklemiş olduk. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ve tabletlerde ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz ateş etme aksiyon oyunudur.

Oyunda ilerledikçe aksiyonun git gide arttığını siz de fark edeceksiniz. Oyunun size tanıdığı geniş silah ve mühimmat imkanları ile ekranda size saldırmak üzere çoğalan zombilerin tümünü öldürmelisiniz.

Zombilerin size saldırmaya çalıştığı oyunda amaç yapılabilecek en yüksek puanı yapmaktır. Kendinizi birkaç deneme ile test edebilirsiniz. Zombiler oyun ilerledikçe hızlandığından bir süre sonra baş edilemez hal alıyor bakalım bu bölümü atlatabilecek misiniz?

Bu tarz ateş etmeli oyunlarda genellikle grafikler ve oyunun kalitesi oldukça kötü oluyor fakat Blood B Guns Android oyununu bu oyunlarla karıştırmayınız.  Blood N Guns oldukça kaliteli grafik ve efektlere sahip oynamaya değer bir oyundur.

Oyunda size yardımcı olabilecek bazı modlar mevcut. Bu modlar sizin hayatta kalma sürenizi uzatarak size destek olan modlardır. Sanırım bu modlar sayesinde oyuna daha fazla kenetlenip daha çok ilerleme isteği duyacaksınız.

Hayatta kalmayı başarabilirim derseniz Blood N Guns Android oyununu sitemiz üzerinden Apk olarak indirip oynamanızı tavsiye ederim.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar