Bebeğim (sanal evcil hayvan)

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.5
Eklenme: Ocak 1st, 2014
Dil: English
Boyut: 31M
Üretici: Fentazy
Platform: 2.0 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
16.072 views

Bebeğim - Android için Sanal Bebek Büyütme Oyunu

Baba yada anne olacaksanız veya bebek bakmak nasıl bir iş merak ediyorsanız işte size bebek bakma simülasyonu gibi bir oyun. Android cihazlar için geliştirilmiş sanal bebek oyununda yeni doğmuş bir bebeğe bakmanın nasıl bir his olduğunu göreceksiniz.

Android işletim sistemlerine ücretsiz sunulan oyunda bebeğin gelişmesi, büyümesi ve ağlamaması için onunla ilgilenmeniz ve onu beslemeniz gerekiyor. Ona sevgi gösterip altını değiştirmeniz gibi gerçek bir bebekte yaptığınız birçok işi yapıyorsunuz. Zevkli yanlarının yanında oldukçada zorlu olan oyun gerçek hayat hakkında azda olsa bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.

Oyunda öncelikle bebeğimize bir isim veriyoruz daha sonra bebek için uygun bir profil oluşturup oyuna başlıyoruz. İleriki aşamalarda onun farklı bölgelerine dokunarak onu güldürmeye çalıyorsunuz ve ara ara süt vererek besliyorsunuz. Size gelişimi için sunulan aşamaları doğru şekilde yapmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca bebeğin neden rahatsızlık duyup üzüldüğünü bulup o sorunu çözüyorsunuz. Kısacası gerçek bir bebek gibi onlar ilgileniyorsunuz. Ücretsiz olarak Android Market üzerinden sunulan oyunu bebek sahibi olmadan önce indirmenizi öneriyoruz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar