Baby Home Adventure

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.2
Eklenme: Nisan 11th, 2014
Dil: English
Boyut: 34M
Üretici: TabTale
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
5.144 views

Android için Kız Oyunu

Baby Home Adventure, sevimli bebeklerim ev için de yaşadığı maceraları anlatan kız çocuklarının oynayabileceği Android oyunu.

Kız çocuklarının ev içinde geçireceği zaman için yapması gereken sorumlulukları öğreneceği bir oyundur. Hem eğlenceli hem de eğitici olan görevler ile çamaşır yıkamayı, çorap eşleştirip düzenlemeyi, çocuk odasını ve televizyon odasını temizlemeyi evden baştan sona düzene sokacağı bir senaryoya sahip. Toplam 6 bölümden oluşan her bölümde farklı bir iş istenmesi size daha eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. En güzel görseller seçilerek gerçeğe yönelik bir çalışma yapılmış örneği olarak esintili bir günde giysilerin kuruması için ipe asılması gibi. Çocukken annenin görevlerini algılaması ve hayranlık bırakmasını sağlamıştır.

Baby Home Adventure Kids’ Game oyun içi özellikleri

  • Odasında ki eşyaları toplayıp yerlerine koyması gerekli olan eğitici bir özellik eklenmiş ve oyun içinde dağıttığı bebekleri kutuya toplaması gösterilmiştir.
  • Salonu baştan sona temizlemek bütün ekipmanları verilmiş ve her eşya kullanılacaktır.
  • Çamaşırları yıkayıp, kurutmak. Çamaşırların renklerini kullanılacak deterjana kadar bütün detaylar eklenmiştir.
  • Çamaşırları düzgün şekilde asma özelliği kurumak için size verilen alanda rüzgar dan düşmemesi için kontrollü şekilde asam yöntemi
  • Çiçekleri sulama, bakımı ve büyümesine yardımcı olma
  • Çorapları düzenleme, çorapların eşlerini bularak birleştirmek ve yerlerine koymak.
  • Bahçeniz de çiçek büyütün ve çiçeklerin bakımı ile bizzat ilgilenin. Suyunu, bakımını ve tohumlarını biriktirip çoğalmak için bütün işlemleri detaylı şekilde verilmiştir.

Baby Home Adventure Kids’ Game oyunu tamamen görsel sunumu ve detaylı içeriği ile evi düzene sokmak için bütün detaylar düşünülmüş Android eğitici oyunlardan birisidir. Ücretsiz olarak sitemizden temin edebilir ve oynayabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar