Avengers Alliance

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2.11
Eklenme: Ocak 1st, 2014
Dil: English
Boyut: 14M
Üretici: Marvel Games
Platform: 4.0 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
5.117 views

Android için Süper Kahraman Oyunu

Örümcek adam, Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk ve Thor dahil birçok Marvel süper kahramanını seviyorsanız Android cihazınızın vazgeçilmez oyunlarından biri olacak Avvengers Alliance oyunu size her yerde aksiyon sunacak.

Marvel’in lisanslı oyunlarından bir tanesi olan Avengers Alliance, içerisinde birçok süper kahramanı içeren harika bir Android macera oyunu. Ancak sadece macera olmakla da sınırlı değil. Ayrıca içerisinde rol yapma ve kart oyunları da bulunuyor. Yani bu tek oyunla hem macera, hem rol hem de hafıza oyunları oynayabileceksiniz.

Ana konusu yenilmez filminden bildiğiniz gibi süper kahramanlardan oluşan bir ekip kurmak. Sizde bu oyunda aynı o filmde ki gibi kendi sevdiğiniz süper kahramanlarınızdan bir ekip oluşturup yolunuza çıkan düşmanlar ile savaşıyor ve dünyayı kurtarıyorsunuz.

Kurduğunuz ekip ile oldukça zorlu görevleri yerine getirip oyunda ilerliyorsunuz. Bu esnada özelleştirme seçeneği ile oyundaki eşyaları kendinize göre değiştirerek yenililikler katabiliyorsunuz. Harika grafikler, 60 üzeri seviye, karakter özelleştirme ve 400 üzeri oyun eşyası ile sınırsız bir macera telefonunuza gelecek. Ücretsiz olarak APK olarak sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar