Assassin City Sniper War

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.02
Eklenme: Ocak 3rd, 2014
Dil: English
Boyut: 33M
Üretici: One Up Plus Entertainment
Platform: 2.0.1 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
10.687 views

Android için Keskin Nişancı Oyunu

Askeri oyunlar seven ve keskin nişancılıktan hoşlananlar için geliştirilen Assassin City Sniper War, görselleri ve atmosferi ile sizi kendine bağlıyor ve sürükleyici bir maceranın içine çekiyor. Bir keskin nişancıyı yönettiğiniz oyunda size çeşitli görevler veriyor ve sizde yerinizi alıp onları gerçekleştiriyorsunuz.

Uyuşturucu kaçakçılığı, kaçak mal sokma ve çeşitli baskınlarda size verilen konuma yerleşip hedefleri vuruyorsunuz.  Android işletim sistemi yüklü mobil cihazlar için geliştirilen bu gelişmiş keskin nişancı oyununda amacınız kısacası şehirde ki tüm yolsuzluklarla savaşmaktır. Yasadışı örgütlerden, mafyalara ve hatta terör örgütlerine karşı bile savaştığınız oyunda hedefleri tek atışta indirerek ekibinize yardımcı oluyorsunuz. Ancak bu esnada yanlışlıkla sivilleri vurma riskinizde bulunuyor. Bu konuda aşırı derecede dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü tek bir sivil dahi vurursanız oyunu kaybediyorsunuz.

 Kaliteli grafik ve ses efektleri ile birlikte harika silah seçeneklerine sahipsiniz. Geniş silah çeşitliliği ile birlikte heyecan ve aksiyonu doruk noktasında yaşatacak oyun tüm bunarla birlikte tamamen ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Android keskin nişancı oyunu olan Assassin City Sniper War oyununu APK olarak sitemiz üzerinde indirebilir tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar