Asphalt 7: Heat

Apk indir
Lisans / Fiyat: 0,99 $
Sürüm: Cihaza göre değişir
Eklenme: Nisan 20th, 2013
Dil: ingilizce
Boyut: Cihaza göre değişir
Üretici: Gameloft
Platform: Android Cihaza göre değişir ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
15.815 views

Android Araba Yarışı

Android Market in başarılı oyun yapımcılarından GameLoft firmasının en popüler Android Araba Yarışı olan Asphalt 7 : Heat ile aksiyon dolu yarış deneyimi yaşamak istermisiniz.

Oyunu tanıtmadan önce ücretli olduğunu söyleyelim böylesine süper bir oyunun fiyatı ise oldukça makul 0.99$ karşılığında satın alabiliyorsunuz.

Asphalt 7 : Heat da 60 yakın araç bulunmakta bu araçlar dünyanın en ünlü markalarının en iyi arabaları diyebiliriz örnek vermek gerekirse Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Mercedes gibi ünlü markalar.

GameLoft firması yarış ortamlarını oluştururken bir çok şehire yer vermiş  15 farklı şehirde bulunan pistlerde boy gösteriyorsunuz oyunda bunlardan bazıları Hawaii, Paris, Londra, Miami ve Rio gibi marka şehirler.

Asphalt 7 en önemli yanı ise multiplayer desteği arkadaşlarınızla istediğiniz pistte yarışabiliyorsunuz online olarak yaptığınız yarışlarda en fazla 5 arkadaş yarışabilirsiniz.

Dünyanın en popüler araba yarış oyunları arasında gösterilen Asphalt 7 oyunun grafik kalitesi ile gerçekci bir yarış deneyimi yaşatıyor oynayanlara verilen parayı hak eden bir Android oyun.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar