Angry Birds Go!

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.1
Eklenme: Aralık 16th, 2013
Dil: English
Boyut: 168M
Üretici: Rovio Mobile Ltd.
Platform: 2.3.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
8.781 views

Angry Birds Go! Apk İndir

Angry Birds serisinin en yeni oyunuyla ilgileri üzerine toplamayı başardı!

Kızgın kuşlar bu sefer domuzlarla farklı bir kulvarda mücadeleye girişiyorlar. Yarış parkurunda benzersiz tahta araçlarla yarıştığınız domuzcuklarla başlangıç bayrağı ile kızgın kuşunuzu sapandan fırlatıyorsunuz sizinle beraber yarışa başlayan domuzcukları atlatıp yol boyunda karşınıza çıkan altın paralar toplayıp bitiş çizgisine ilk varan siz olmanız gerekiyor. Ancak dikkatli olun! Tehlikeli yollara dikkat edin, sinsi rakipleriniz pistte sizi takip edecek ve yarışın liderini arkada bırakmak için özel güçlerini kullanacaklardır.

Eğlenceli tasarımı ve 3D grafik kalitesiyle oynarken zevk alacağınız oyunda özel güçlerinizi kullanarak rakibiniz olan domuzcukları oyunda dışına itekleyerek liderliğinizi ilan edebilirsiniz. Yarış modundan farklı olarak tek başınıza saniyelere karşı yarıştığınız bölümlerde bulunmakta her bölümün farklı görevi olabiliyor bazen meyveleri topluyorsunuz bazen ise yolunuzda  bulunan engelleri atlatmanız gerekiyor.

Kısa sürede Android Market in en popüler oyunları arasında yerini alan Angry Birds Go! oyununu APK olarak sitemiz üzerinden indirip Android tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

“Angry Birds Go!” için 2 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar