Angry Birds Epic RPG

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.3.0
Eklenme: Ekim 24th, 2015
Dil: English
Boyut: 84M
Üretici: Rovio Entertainment Ltd.
Platform: 2.3.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
5.738 views

Angry Birds Epic RPG Apk İndir

“Silahlarla” (ellerine ne geçirirlerse artık), sihirle, kötü adamlarla ve aptal şapkalarla dolu harika kuşlu bir ÜCRETSİZ RPG macerasına hazır ol! Tüylü ekibini şimdi savaşa yönlendir – DESTANSI olacak!

DESTANSI SAVAŞLAR! Bizim kahraman savaşçı sürümüzle o yeşil burunlu alçaklar arasında sıra tabanlı savaşlar! Oynaması kolay, ama usta olması zor!

DESTANSI DÜNYALAR! Kabileye ait köylerle, karlı dağlarla, tropik kumsallarla ve gizemli mağaralarla dolu olan hayali Domuz Adasını keşfet!

DESTANSI KARAKTERLER! Red, Chuck, Bomb ve diğer kahramanlara katıl ve King Pig, Wiz Pig, Prince Porky ve diğer birçok hainle yüzleş !

DESTANSI GÜNCELLEMELER! En güçlü domuz savaşçıyla yüzleşmeye hazır olan bir efsanevi kahraman olmak için karakterlerinin, zırhının, silahlarının ve iksirlerinin seviyesini yükselt!

DESTANSI SİLAHLAR! Tahta kılıç, kızartma tavası ve üzerinde bir sünger olan sopamsı şey gibi muhteşem, savaş kazandıran silahlar yap!

DESTANSI MİZAH! Bol miktarda tuhaf mizah ve dikenli kaktüs şapka ve uyumlu bir kılıç gibi son derece saçma kostümler giyinmiş tonlarca garip karakter.

Uygulama Görüntüleri

“Angry Birds Epic RPG” için 1 Yorum

  • ööööööööööööööööööööööööööööööö

    öööö ööööööööööööööööfffffffffffffffffffffffffffffff artık sizim şeyinizine gelmiyecem

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar