Allies in War

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.1.3
Eklenme: Mayıs 15th, 2014
Dil: English
Boyut: 4,7M
Üretici: Gamelion Studios
Platform: 2.3.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
8.784 views

Android için Online Savaş Strateji Oyunu

Allies in War, modern bir ordunun komutanlığını yaptığınız Android için Klan Strateji Oyunu.

Gerçek zamanlı strateji oyunları çok fazla sayıda değil. En çok sevilen strateji oyunlarından Clash of Clans benzeri olan Allies in War isimli Android oyunu yazımızın konusu.

Clash of clans oyunundan sıkılanlar ve de aynı zamanda, tarihi mistik öğeler yerine teknolojik ileri düzey silahları geliştirmek isteyenlerin dikkatini çekecektir. Oyunda, benzerlerinde olduğu gibi temel seviyede oyuna başlıyor ve kadem kademe geliştiriyorsunuz.

Online olarak da oynanan Allies in War Android oyununda, güçlü bir komutan olmak, zaferden zafere koşmak tamamen senin ellerinde. Ordunuz için karargahlar, askerleriniz için kışla ve eğitim işlerini yapmalısın. Bunların yanı sıra, yüksek dayanıklılıkta savunma hattı ve ileri düzey silahlar ile düşmanlarına karşı koyabilirsin.

Oyun içerisinde, ittifaklara katılarak, arkadaşların ile daha güçlü hale gelebilirsin.  Ayrıca oyun içerisindeki seviyeleri de online olmadan, yalnız olarak oynayabilirsiniz. Allies in War oyunu ücretsiz indirilip oynanabilir olmasına karşın, uygulama içi satın öğeleri teklif ediyor. Oyunda hızlı ilerlemek ve gelişmek için ücretli olarak da oynayabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar