Akışkan Futbol

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.5.0
Eklenme: Nisan 16th, 2013
Dil: Türkçe
Boyut: 17M
Üretici: Fluid Games
Platform: Android 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
11.612 views

Android Menejerlik Oyunu

“Akışkan Futbol’un tekniği daha önce gördüklerime hiç benzemiyor…bu oyun dileklerinizin gerçekleşmesi gibi.” – Pocket Tactics

Hit oyunlar LMA Manager ve Club Football’un arkasındaki takımdan gerçek zamanlı taksiksel karar vermeyi avuçlarınıza getiren, bağımlılık yapan bir strateji oyunu, Akışkan Futbol. Akışkan Futbol sizi aksiyonun tam ortasına götürüyor, savunmayı aşıp takımınızı zafere götürmenin en iyi yoluna sizin karar verebileceğiniz sahadaki bir takım yüksek baskı durumlarında kontrolü elinize alıp stratejik bilginizi test etmenize imkan veriyor.

Akışkan Futbol, karmaşık taktiksel senaryoları, koşular ve pasları planlayarak tüm takımın hareketlerini kolaylıkla doğrudan idare etmenize imkan veren basit kontrol sistemleriyle birleştiriyor. Bir takım zorlu senaryoda gol atmak için gerçek teknikler kullanın. Fırsatları gole çevirebilir ve sonunda kupayı kaldırabilir misiniz? Derinlemesine bilgi için ipucu sistemine başvurun veya yeteneklerinizi Fluid Futbol Akademisinde uygulayın.

Akışkan Futbol’un her bir level’ı maçın en önemli noktalarını – heyecan verici gollere basamak olan taç atışı, korner ve serbest vuruşu- canlandırmak için gerçek uzmanlar tarafından dizayn edildi. Maçı kazanmak -paslaşmalar, savunmayı geride bırakmak, nokta atışları – için komple taktiksel özgürlüğe sahipsiniz. Eğer bunu sahada yapabiliyorsanız Akışkan Futbol’da da yaparsınız.

Akışkan Futbol, taktiksel karar vermeyi avuçlarınıza getiren bir futbol oyunudur.

**** Özellikler ****

⚽ Ulaşılması gereken düzinelerce hedef ile kupalara meydan okuyarak oynayın
⚽ Gerçeğe tamamen uygun olması için gerçek taktik uzmanları tarafından dizayn edilmiştir
⚽ Yüksek sezgisellikte plana dayalı kontroller karmaşık senaryoları kontrol etmenize imkan verir
⚽ İsabetli gol atışları için 3D görüntü
⚽ Kurnaz zorlukları altetmenize yardımcı olacak full ipucu sistemi
⚽ Gelecek güncellemelerde eklenecek düzinelerce zorluğun kilidini açma

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar