Adventure Town

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: Cihaza göre değişir
Eklenme: Ocak 1st, 2014
Dil: English
Boyut: Cihaza göre değişir
Üretici: Supersolid
Platform: 2.3 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2.551 views

Android için Ördek Vurma Oyunu

Bağımlık yaratacak, her yerde elinizde telefonunuz dolaşmanıza sebep olarak harika bir Android oyunu olan Adventure Town ile eğlenceli zamanlar sizi beliyor.

Bir ördek avlama oyunu olan Adventure Town oyunu, macera oyunları kategorisi de büyük bir yer edinmiştir. Oyunda avcı ve avı olan ördekler bulunuyor. Bu iki karakter arasında geçen oyun giderek zorlaşıyor ve her seferinde daha eğlenceli bir hale dönüşüyor. Oyunun amacı acıkan ördeklerin yemeğinizi çalmasını önlemek. Bu sebeple de hırsız ördekleri avlamanız gerekiyor. Bunun içinde her avcının yaptığı gibi silahınızı kullanıyorsunuz. Ördeğe nişan alıp ekrana dokunarak ateş etmeniz yeterli. Ama bunu yaparken mermi durumuna da dikkat edin çünkü merminiz bitebiliyor. Merminiz bitmeden bunu fark edip silahınızı tekrardan hızlıca doldurmanız gerekiyor aksi takdir de oyunda büyük bir sorun sizi bekliyor olacaktır. Buna dikkat etmeniz oyunu kazanmanız açısından en büyük ipuçlarından biri olacaktır.

Kaliteli ve sevimli grafiklere sahip oyun birçok Android cihazda sorunsuzca çalışmakta. Oldukça popüler olan oyun, geliştirilebilir silahlar ve basit kontrol ile zaman geçirmek için birebir diyebiliriz.

Adventure Town oyununu sitemiz üzerinden APK olarak indirebilirsizin veya Android Market linkinide kullanarak tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar