3D Taxi

Apk indir
Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2.5
Eklenme: Aralık 19th, 2013
Dil: English
Boyut: 28M
Üretici: VpFun
Platform: 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
6.507 views

Androd için Taksi Sürme Oyunu

Günümüzde en çok kullanılan ulaşım araçlarından olan bir taksinin soförlüğünü yaptığınız oyunda farklı bir sürüş deneyimi sizi bekliyor.

Yoğun şehir trafiğinde zamanı değerli insanları taşıdığınız taksinizde sizi zorlu görevler beklemekte müşterilerinizi zamanında gitmeleri gereken yere bırakarak para kazanmanız gerekli. Kazandığınız puanlı aracınızın geliştirmede kullanıyorsunuz ne kadar müşteri memnuniyeti o kadar çok paranın demek olduğu oyunda başarılı olmak için hızlı olmanız gerekiyor.

BMW 5 taksi aracınızla adranelin tutkunu müşterilerinize heyecan yaşatmak elinizde! Android 3D Taxi oyununu APK olarak sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

“3D Taxi” için 1 Yorum

  • Fatma güzelkız :

    Şimşek hızı oyunu apk indirdim ve çok cigabaytliymiş şimşek hızı ve ben sadece oynuyordum ama benim ağabeyim bir tane 48 yaşında benim yanına geldi şimşek hızı oyunu oynuyorum dedim ve çok cigabaytliymiş dedim çok kızdı ve bu oyunu sil dedi bende sildim bu arada ben de kaç yaşındayım biliyor musunuz 15 yaşındayım iyi günler sevgilerle oyununuzun başına alıyorum sizi güle herkese

Yorum Yapabilirsiniz

Loading Facebook Comments ...

Benzer Android Oyunlar